Vezmite si vzduchový vak kamkoľvek a relaxujte!

Vedeli ste, že úplne prvý vzduchový vak vznikol už v roku 1960? No samozrejme, že vtedy ešte nebol taký pohodlný a praktický ako je dnes, keďže v tom čase bol naplnený predovšetkým špeciálnymi fazuľami, ktoré po dlhšom sedení začali človeka všade omínať, čiže skutočne neboli také príjemné na sedenie ako sú tie dnešné. Dnes sa ako náplň do sedacieho vaku využíva polystyrén i polyuretán, vďaka čomu je tým najideálnejším spoločníkom prakticky kamkoľvek, kde sa vyberiete – na pláž, turistiku, festival či pokojne aj doma.

Sedací vak – pre deti, turistov, dovolenkárov i „domasedov“

Možno sa pýtate, ako vyzerajú dnešné moderné sedacie vaky? Zväčša majú klasický tvar podobný nafukovačke, vďaka čomu môžete vak využívať aj ako klasickú pohovku. Spríjemní vám daný moment už len kvôli tomu, že je možné umiestniť ho na akýkoľvek terén, bez ohľadu na to, či pôjde o nepríjemnú kamienkovú pláž v Chorvátsku alebo kamenistú trasu v tatranskej prírode. Sedacie vaky sú mimoriadne kvalitné, spoľahlivé a dokonca i odolné voči mechanickému poškodeniu, čiže pri správnom zaobchádzaní vám vydržia prakticky aj do konca života. 

Kde všade môžem lazy bag využívať?

Ako už bolo spomenuté, sedacie vaky sú vhodné nielen do interiéru pred televíziu, ale pokojne aj do exteriéru! Lazy bag jednoducho poskladáte, čo vám zaberie len niekoľko sekúnd a hurá za dobrodružstvom! V lete ho dokonca môžete umiestniť na balkón či terasu, a to nielen ako skvelý dizajnový doplnok, ale i praktický prvok a vy si tak môžete dokonale vychutnať vašu obľúbenú kávičku. Uvedomte si, že ide o „kus nábytku“ a cena sedacieho vaku sa samozrejme od tohto faktu odvíja. Dajte konečne aj vy prednosť pohodlnému sedeniu na tej najštýlovejšej pohovke a užívajte si každý moment života plnými dúškami!