Tandemový zoskok: Ideálny adrenalínový darček pre všetkých!

Tandemový zoskok: Ideálny adrenalínový darček pre všetkých!

Hľadáte inšpiráciu na darček pre človeka, ktorému nie je cudzí adrenalín? V tom prípade ste tu zaručene správne! Tandemový zoskok patrí medzi obľúbené darčeky, ktoré si ľudia jednoducho hneď zamilujú. Čo všetko by ste mali o tomto druhu darčeku vedieť? O tom si povieme viac v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Darujte niekomu slobodu v podobe adrenalínového darčeka! Možno sa niektorí ľudia na to celkom necítia, no pokiaľ máte v okolí niekoho, kto obľubuje adrenalín a dobrodružstvo, tandemový zoskok je skvelým riešením! Výška zoskoku je v tomto prípade 4000 metrov, takže človek rozhodne ucíti pocit slobody a adrenalínu. Okrem iného, výhodou je aj skutočnosť, že v rámci tohto darčeka nebudete potrebovať lekárske potvrdenie. Nebudete tak mať vôbec žiadne starosti na viac.

Aj pre deti

Chcete spraviť deťom radosť? Adrenalínový darček v podobe tandemového zoskoku je vhodný aj pre deti. Pre deti do 12 rokov však platí, že výška zoskoku je 3000 metrov. Je tak o 1000 metrov nižšia, ako pre dospelých. Nemusíte sa báť, že by vašim deťom hrozilo nejaké nebezpečenstvo. Po celý čas tandemového zoskoku ste pod dozorom kvalifikovaných pracovníkov a špecialistov.

Voľný pád a rýchlosť pádu

Čo sa týka voľného pádu, dĺžka trvá približne 55 sekúnd. Možno ste si práve povedali, že ide o veľmi krátku dobu, no keď sa ocitnete vo vzduchu, zrazu vám to bude pripadať ako večnosť. Čas, ktorý si však naplno užijete. Avšak, presná dĺžka voľného pádu vždy závisí aj od hmotnosti pasažiera, preto to je veľmi individuálne. Rýchlosť pádu pritom môže dosiahnuť až 200 km/h. Ide tak o poriadne veľkú rýchlosť, ktorú si v rámci tandemového zoskoku užijú vždy všetci pasažieri.

Jedinečný let padákom

Let padákom trvá v rámci tandemového zoskoku 7 minút. Počas tejto doby si obdarovaní môžu naplno užiť krásy okolia. Keďže tandemový zoskok sa vo väčšine prípadov realizuje za dobrého počasia, nemusíte sa báť toho, že by ste si neužili okolitú prírodu a že by bolo nevhodné počasie.

Bezpečnosť na prvom mieste

Tak, ako sme si už spomínali, počas celého realizovania tandemového zoskoku je pri vás špecialista, ktorý dohliada na celý proces. Ten zahŕňa aj bezpečné pristáte. Preto sa obdarovaný človek nemusí báť, že bude musieť ísť prvýkrát na tandemový zoskok úplne sám a bez dozoru. Bezpečnosť je v tomto prípade na prvom mieste.

Zážitok na celý život

Adrenalínové zážitky sú skvelé, pretože dokážu v ľuďoch zanechať zážitok na celý život. Ak sa rozhodnete niekomu darovať tandemový zoskok, získajú aj oficiálny certifikát o absolvovaní. Ten si budú môcť následne vytlačiť a zarámovať. Darovať tak niekomu zážitok namiesto materiálnej veci je tak vždy skvelý nápad.