Štýlová aj s dieťaťom

Poviete si, že ženy akonáhle sa stanú mamičkami nemajú čas na úpravu seba samej. Nie je to tak úplne pravda. Poväčšine to tak je, avšak máme aj také ženy, ktoré stíhajú aj popri dieťati upraviť sa do spoločnosti. Nechodia v žiadnych vyťahaných tričkách a teplákoch, ako si predstavujete. Čo však ak vás čaká stretávka s kamarátkami ale vy napriek tomu nemáte u koho dieťa nechať? Nič iné vám neostáva len ho vziať so sebou a dieťaťu zobrať so sebou jeho obľúbenú hračku, ktorá ho dokáže zabaviť aj na pár hodín. Nechceme tým povedať, žeby vám dieťa bolo na obtiaž, to nie. Avšak viete aké sú tie naše malé ratolesti neposedné. Je potrebné ich niečim zaujať a práve na to sú vhodné hračky.

Vy sa však potrebujete nahodiť, aby ste boli štýlová, aj keď máte dieťatko. Čo na seba? To už by ste vedeli, ale aké doplnky si zobrať? Aby ste boli pútavá a nepôsobili ako šedá myška. Poďme sa na to pozrieť, poradíme vám milé mamičky!

Štýlová mamička 

Byť krásna, aj keď ste nevyspatá a máte kruhy pod očami? To mejkap spraví! Byť pekne oblečená, aj keď máte kilá naviac? Väčšie oblečenie to spraví! Ale čo spraviť s tým, aby ste na seba upútali aj keď máte tieto spomínané nedokonalosti? Dajú sa tieto nedokonalosti, ktoré k materstvu patria, zakryť? Nebojte sa, nebudeme vás obliekať do vreca a zahaľovať. Skúste si kúpiť praktickú kabelku, tá osvieži váš vzhľad. Omladí vás o pár rokov a ešte k tomu si budete mať kde uložiť potrebné šminky ak by sa vám náhodou rozmazala špirála alebo by bolo potrebné sa znova prepúdrovať a zakryť drobné vyrážky. Najlepšie farebné kabelky rôzneho materiálu nájdete jedine na fancy.sk. Neváhajte, klikajte!

Ešte si však treba kúpiť novú peňaženku. Veď z tej vašej vám peniaze vypadávajú!

Kam dať peniažky

Treba rýchlu výmenu. Veď vytrácate peniaze. Neviete, kde by ste našli tie najštýlovejšie peňaženky na svete? Nemusíte pozerať po celom svete, stačí zavítať do sveta fancy.sk, kde nájdete peňaženku podľa vášho vkusu. Peniaze budú u nich v bezpečí! Nemusíte sa báť, že sa budú chcieť poprechádzať po ulici.