Spoznajte trendy na jar 2016

Hoci je momentálne zima v najlepšej forme a nevyzerá to tak, že by sa s nami chcela rozlúčiť, módni návrhári a módne domy stihli predstaviť trendy na jar 2016. Hoci veľa vecí z toho pri týchto mrazoch, keď nosíte dámske bundy zapnuté až po krk, nevyužijete, je lepšie pripraviť svoj šatník tak, aby ste pri prvých jarných dňoch mohli rovno zažiariť. Čo bude najviac in?

 

Od hnedej až k oranžovej

Farbou roka 2015 bola marsala, tá však nedávno spoznala svoju nástupkyňu. Na jar a v lete 2016 budú najviac v kurze odtiene hnedej, ktoré vedú až k sýtej oranžovej. Nebojte sa nosiť dámske oblečenie v týchto farbách. Či sa rozhodnete pre čokoládovo hnedú alebo žiarivo oranžovú, bude to vždy zásah do čierneho. Alebo do farebného?

 

Asymetrický minimalizmus

Minimalizmus síce nikdy nevyšiel z módy, no tentoraz v ňom budete za hviezdu. Ak k tomu zvolíte asymetrický strih, zvýraznite tým svoj outfit, ktorý síce bude stále minimalistický, no asymetria bude skvelým oživením. Pripravte sa na to, že do módy prichádzajú hranaté kabáty bez golierov, vesty, ale aj širšie nohavice, ktoré vám odhalia členky.

 

Kovbojský štýl a strapce

Nielen kovboji z Ameriky, ale aj africký etnoštýl prináša späť do módy strapce. Semišové bundy, topánky, ale aj kabelky so strapcami sú nutnosťou každej ženy, ktorá chce zažiariť. Skvelými farbami pre tento štýl je kombinácia bielej a mangovo oranžovej, ak k tomu pridáte aj čiernu čipku, nemôže to vyzerať vôbec zle.

 

Ako sú na tom šperky?

Výraznejšie šperky sú opäť v móde. Musíte si však dávať pozor, aby ste na sebe nemali viac žiarivých kúskov, ktoré sa pobijú. Preto si vyberte iba jeden takýto kúsok – žiarivé prstene, náhrdelník alebo náušnice. V žiadnom prípadne nie všetko naraz. Najlepšie, čo môžete urobiť, je zladiť farbu šperkov s kovovými prvkami na kabelke či peňaženke. Čo poviete na jarné trendy na rok 2016?