Spoznajte najnovšie trendy v kúpeľni

V kúpeľni často končíme a aj začíname deň, je to teda hlavne funkčná miestnosť. Ale prečo sa v nej necítiť najlepšie, ako sa dá? Nové trendy z oblasti kúpeľňového dizajnu kladú dôraz na funkčný a zároveň útulný minimalizmus. Chcete sa dozvedieť, aké trendy vám pomôžu cítiť sa vo svojej kúpeľni lepšie? Čítajte ďalej.

 

Neutrálne farby obkladu

Neutrálne farby ako biela, sivá či šedá sú dnes skutočne trendy. Ideálne je ich skombinovať – dve steny obložiť bielym obkladom a zvyšné dve čiernym, šedým alebo sivým. Okrem toho je veľmi populárny aj pohľadový betón, ktorý má poriadny nádych industriálneho štýlu. A páve tento štýl je dnes populárnejší ako kedykoľvek predtým. Čudujete sa, že čo majú neutrálne farby s tým, aby ste sa v kúpeľni cítili príjemne a útulne? Tie nič, no v kombinácii s drevom to je naozaj skvelá dvojica.

 

Pridajte drevo

Kombinácia chladných neutrálnych farieb s teplou drevenou hnedou vyzerá vynikajúco. Tieto farby dovolia drevu vyniknúť a urobiť z nudného minimalizmu niečo, čo poteší aj oko. Drevený nábytok, drevená rohož alebo drevená podlaha v sprchovom kúte. Vo všeobecnosti sú sprchové zásteny resp. kúty obľúbenejšie ako vane a hodia sa do tohto štýlu viac. Ak si chcete dopriať aj domáci wellness, masážne sprchovacie boxy Well sú pre vás skvelou voľbou.

 

Pridajte kovové doplnky

Či je vaša kúpeľňa malá alebo veľká, pekné kovové doplnky sa do nej hodia. Zamerajte sa hlavne na odtiene medi, mosadze, prípadne aj zlata. Tieto farby skvelo ladia s drevom a navyše sú to teplé farby. Medené úchytky na nábytku, držiak na mydlo či vodovodné batérie sú to, čo musíte mať. Nebojte sa toho. Tiež si dajte pozor na to, aby ste si vybrali správny typ otvárania dverí v prípade, že máte malú kúpeľňu. Vtedy vyberajte posuvné, zhrňovacie alebo zalamovacie dvere. Sprchové dvere Well nájdete vo všetkých týchto prevedeniach, takže môžete byť bez akýchkoľvek obáv.

 

Investovať sa oplatí

Nebojte sa rekonštrukcie svojej kúpeľne, táto investícia sa vám vyplatí. Navštívte Wellmall.sk a objavte studňu výhodných masážnych a sprchových kútov, sanitárnej techniky, príslušenstvá do kúpeľní či vaní.