Prepravky na potraviny musia spĺňať špecifické nároky na hygienu

Ak podnikáte v potravinárskom priemysle, nezaobídete sa bez vhodných prepraviek, u ktorých sú kladené nemalé nároky na hygienu, skladovanie a transport. V danom segmente pôsobí veľa výrobcov týchto prepraviek, ale nie všetci sú spoľahliví a ponúkajú pestrú škálu variantov. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme spoločnosť, ktorá sa na prepravky zameriava.

Prepravujete často zeleninu, ovocie, mäso, ale napríklad aj tekutiny? Potrebujete prepravky na potraviny, ktoré poslúžia aj na automatizovaných pásoch a logistických systémoch? Obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá sa na danú oblasť špecializuje už dlhé roky. V jej ponuke nájdete stohovateľné a skladovacie prepravky, ktoré vám ušetria veľa nákladov, a to napríklad na energiách. Rovnako tak eliminujú ekologické dopady a zvyšujú efektivitu procesov.

Objem, nosnosť - tým vás prepravky nadchnú

U prepraviek je kladený dôraz najmä na objem a nosnosť. Obe veličiny idú ruka v ruke. Schoeller Allibert ponúka plastové prepravky s vysokou nosnosťou a optimálnym vnútorným objemom. Veľkej popularite sa tešia boxy Maximus, ktoré sú ventilované, takže v potravinárskom priemysle sú žiadané. Aj vďaka tejto vlastnosti sú boxy Maximus jedny z najpredávanejších.

Nechýbajú ani menšie rozmery

Ak potrebujete prepravovať a skladovať ovocie či zeleninu, siahnite skôr po menších a stredných prepravkách. Vo všetkých ponúkaných variantoch je možné prepravovať potraviny, lebo sú kvalitne spracované, majú dlhú životnosť a perfektnú trvanlivosť. Ľahko sa udržujú.

Skladovanie je ešte jednoduchšie, pretože prepravky sa dajú používať na všetkých plastových paletách. Ešte stále váhate? Tak prestaňte, pretože tieto prepravky na ovocie sú ideálnou voľbou pre vašu firmu, či už pracujete s akýmkoľvek druhom potravín.