Prémiové kancelárie pri Dunaji: Tower 115 si vás získa

Prémiové kancelárie pri Dunaji: Tower 115 si vás získa

Má 28 poschodí, ponúka profesionálne služby a vysoký technologický štandard. Tower 115 vytvára ideálne podmienky pre rozvoj podnikania. Bola prvou budovou, ktorú postavili v novej bratislavskej štvrti pri Dunaji. Nepremeškajte svoju chvíľu, práve teraz sú v ponuke voľné kancelárie na prenájom.

Biznis centrum na Dunaji

Zóna Eurovea je známa kvalitnou vybavenosťou, dostatkom zelene aj vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. Tower 115 sa nachádza v tesnej blízkosti mosta Apollo, ktorý prepája petržalský obchvat s centrom hlavného mesta.

Pohodlne sa tak dostanete na letisko v Bratislave aj Viedni, na diaľnicu aj na novú autobusovú stanicu. Parkovania sa báť nemusíte, Tower 115 disponuje dostatkom vlastných parkovacích miest.

V blízkosti je vynikajúca občianska vybavenosť, samozrejmosťou sú zastávky mestskej hromadnej dopravy. Priamo v budove nájdete banku, kaviareň, reštauráciu aj fitness studio.

Prenájom kancelárií v Tower 115

Nadštandardné kancelárie na prenájom sa dispozične prispôsobia potrebám vašej spoločnosti. Sadrokartónový systém ponúka širokú variabilitu riešení na mieru. Problémom nie je ani kompletná úprava kancelárií, ak to je to pre vaše podnikanie dôležité.

 

Všetko na dosah ruky. Obed v parku na nábreží Dunaja, fitness v budove, nákupy aj zábava v blízkych obchodných centrách. Vaši zamestnanci budú kanceláriami v Tower 115 nadšení.

Tower 115 využíva moderné technológie

Na vyše 33 tisíc metroch štvorcových ponúka Tower 115 menšie aj väčšie kancelárske priestory spĺňajúce vysoké technologické štandardy. Bezpečnosť vstupu do budovy zabezpečuje systém CCTV aj 24-hodinová profesionálna strážna služba. V prípade požiaru v budove moderná elektronická signalizácia presne lokalizuje miesto požiaru.

Klimatizáciu a kúrenie zabezpečuje regulovateľný systém jednotiek fancoil. Táto budova jednoducho využíva moderné technológie tak, aby svojim nájomníkom vytvorila príjemné a bezpečné miesto na rozvoj podnikania.

Pridajte sa aj vy medzi spokojných nájomcov Tower 115 – dostupné kancelárie na prenájom nájdete na www.volnekancelarie.sk.

 

 

zdroj: volnekancelarie.sk