Predveďte sa!

Sú časy, kedy sa stretnutia s priateľmi či s rodinou nedajú realizovať tak ľahko, ako inokedy. Sú časy, kedy sa môžete predviesť iba na cestách…

Niekedy je naozaj náročné stretnúť sa s priateľmi a s rodinou, aby ste sa porozprávali, povedali si najnovšie zážitky, ale aj “predviedli” svoje schopnost - či už sú to schopnosti otca a matky udržať deti hodinu v tichosti, nadanie namaľovať za 5 minút nový obraz alebo sú to nové úspechy vo vytúženej práci. Každý občas potrebuje takéto svoje malé “pódium”, ktoré mu pri priateľských stretnutiach vytvára jeho okolie.

Sú však časy, keď nie je možné “predviesť sa” pred najbližšími. Možno za to môžu práve neposedné deti, ktoré vás celý deň vyčerpávajú. Možno sú príčinou pracovné povinnosti, ktoré uberajú aj z vášho voľného času. Možno vás zložila choroba alebo zastavila choroba blízkej osoby. Tak či onak, stretnutia sa jednoducho niekedy musia odkladať. A vy sa môžete predvádzať len doma pred deťmi. Alebo sa môžete odviazať a svoje malé “pódium” nájsť na cestách, kde sa môžete pokojne aj celé dni predvádzať v tom najlepšom svetle - aj so svojím novým “miláčikom”.

Zaobstarajte si napríklad nesmrteľnú legendu Fiat 500. Na výber máte z rôznych stupňov výbavy, ako sú Pop, Lounge, Star, Sport alebo Rockstar. Okrem toho sa môžete s Fiatom 500 predviesť aj v špeciálnej edícii Hybrid Launch Edition a so špeciálnym paketom Dolcevita.

Ak váš štýl prezentuje skôr Kia Sorento, neváhajte! Jej synymami sú totiž výkon a elegancia, ktoré vám pomôžu očariť každého, okolo koho so svojím novým “miláčikom” prejdete. Dokonale však nevyzerá iba zvonku, ale aj zvnútra, takže sa pri jej šoférovaní budete cítiť naozaj luxusne.

Zažiariť na cestách môžete aj s Kiou Sportage. Kia Sportage so svojim športovým vzhľadom nebude len skvelým spoločníkom na bežné dni, ale aj dokonalým parťákom na malé “predvádzanie sa” na cestách, ktoré úplne naplní vašu potrebu “byť videný”.