Prečítajte si knihu, dobije vás energiou!

Mnohí z nás prestali čítať knihy, ktoré nahradili pozeraním televízie, čo má koniec koncov na nás úplne opačný efekt. Nielen, že sme z neustáleho sledovania televízie a „leňošenia“ na gauči unavení, no absolútne nás to nedobíja energiou tak ako kniha. Práve z tohto dôvodu je najideálnejším riešením siahnuť po dobrej knihe, ktorú môžete čítať prakticky kdekoľvek, kde sa pohnete. Dokonca aj v práci!

Vypnite televíziu a začnite čítať (počúvať) knihu!

Niektorí ľudia sa zhodnú na názore, že ich žiadna kniha doposiaľ nezaujala, prípadne, že nemajú na ňu čas. To však nie je pravda! Škola, kancelárie Košice, kaviarne či autobusy sú skvelými miestami, kde môžete pokojne čítať, aj keby len 20 minút denne. Možno vás pred pár rokmi otrávila povinná literatúra, ktorú sme museli ako žiaci základných a stredných škôl povinné prečítať, dokonca aj cez prázdniny, keď sme si chceli oddýchnuť. No tomu je už koniec! Skvelým riešením sú audioknihy, ktoré sa čítajú samé a „ničia“ tak všetky mýty, ktoré doposiaľ o čítaní kolovali. Tieto knihy oslovia dokonca aj dyslektikov, čiže skutočne sa oplatí pouvažovať aj nad touto možnosťou.

Audiokniha sa zmestí kamkoľvek

Chystáte sa na dovolenku, no nechce sa vám so sebou vláčiť tristostranová knižka? Nevadí! Tento problém vyrieši spomínaná audiokniha, ktorú si môžete stiahnuť do vášho smartfónu či tabletu. A nezabudnite si zobrať slúchadla!

Pravidlo 50 stránok

Konečne ste teda našli knihu, ktorá by vás podľa obsahu aj mohla baviť? Výborne! Začnite ju čítať, no ak vás nezaujme ani po 50 stranách, už ďalej nečítajte. Veľa z nás má totiž nutkanie prečítať aj nudnú knihu až do samého konca, čo má za následok frustrujúce sa prehrýzanie stránkami. A pritom by ste mohli čítať omnoho zaujímavejšie knihy, ktoré by vám okrem skvelého príbehu aj niečo dali. Ak vlastníte kancelárske priestory, nezabudnite si aj vy zaobstarať zaujímavú knihu, ktorú si môžete počas prestávky prečítať a tým pádom i dobiť potrebnú dávku energie!

Rozhodli ste sa pre prenájom kancelárií Bratislava a chceli by ste svojim zamestnancom zabezpečiť komfort počas práci? Nielen vhodné pracovné prostredie či vzťahy na pracovisku, ale tiež čas na oddych a rekreáciu by mali mať svoje miesto v každej firme. Rozmýšľali ste trebárs o knižnici, kde by sa mohli vaši zamestnanci z času na čas „zašiť“ a rozvíjať svoje vedomosti?