Pokojné a štýlové bývanie uprostred Bratislavy

Pokojné a štýlové bývanie uprostred Bratislavy

Česká spoločnosť FINEP pôsobí na Slovensku už viac ako 15 rokov. Za ten čas sa spoločnosť podpísala pod výstavbu množstva bytových projektov a administratívnych centier. Za svoju profesionalitu a služby klientom získala aj ocenenie Developer roka. Jedným z najznámejších projektov spoločnosti FINEP je projekt Jégého aleji v Bratislave.

Jégého alej

Moderné, štýlové a pokojné bývanie uprostred rušnej Bratislavy – ak sa vám to zdá nemožné asi neviete nič o Jégého aleji, ktorá sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Lepšie byty na predaj v Bratislave už nenájdete. V blízkosti Jégého aleji nájdete kompletnú občiansku vybavenosť. Materská škôlka, jasličky, ihriská, zdravotné stredisko alebo pošta, všetko čo potrebujete máte na pár krokov z domu.

Bývanie v Jégého aleji ocenia hlavne rodiny s deťmi ale aj ľudia, ktorí hľadajú ideálne pokojné bývanie. Napríklad 2i byt na predaj v Jégého aleji disponuje množstvom priestoru ako pre mladé zatiaľ bezdetné rodiny tak aj pre jednotlivcov.

Zeleň pod oknami

Súčasťou tohto projektu je aj zelená záhrada s množstvom oddychových zón, ktorá sa rozprestiera hneď od oknami. Parkovanie vie narobiť problémy v celom meste, neplatí to ale pre Jégého alej. Každý deň po práci nájdete voľné miesto v garáži priamo pod domom. Bez toho aby ste vyšli z domu dostanete sa priamo z garáže do svojho bytu.

Priamo v objekte sa nachádza aj pekáreň, kde si môžete kúpiť každý deň čerstvé pečivo. Ak dostanete chuť na výbornú kávu alebo zatúžite po dobrom obede môžete navštíviť štýlové kaviarničky a reštaurácie v Jégého aleji. Čerstvé ovocie, zeleninu, kvety alebo bylinky si môžete nakúpiť v neďalekej tržnici na Miletičovej ulici.

Šport a oddych

V mestskej časti Ružinov nájdete množstvo príležitostí na športové alebo kultúrne vyžitie.  Ani nie 5 minút chôdze od Jégého aleji nájdete fitness centrum s krytým bazénom a wellnesom. V blízkosti nájdete aj tenisové kurty, futbalový a hokejový štadión či športovú halu.

Dávate prednosť pobytu v prírode? Na jazero Kuchajda alebo Štrkovecké jazerá to nemáte ďaleko. Výborné napojenie Ružinova na cyklotrasy vám umožní spoznať celú Bratislavu z bicykla.