Plastové prepravky využijete v akomkoľvek odbore podnikania

V podstate nezáleží na tom, v akom odvetví pôsobí vaša spoločnosť, pretože vždy sa nájdu situácie, kedy potrebujete niečo prepraviť z miesta na miesto. Môže ísť o potraviny, materiál, dokumenty, ale pokojne aj nejaké cennosti, drobné dekorácie a podobne. V takom prípade sa stanú vašou pravou rukou plastové prepravky, ktorých existuje veľa druhov. Ak chcete siahnuť po efektívnom riešení, ktoré využijete kedykoľvek, nie je nič jednoduchšie než sa obrátiť na produkty spoločnosti Schoeller Allibert.

Schoeller Allibert je špecialista, ktorý ponúka firmám pevné plastové kontajnery a prepravky. Ponuka je vskutku bohatá a vyberiete si aj v prípade, že máte špecifické požiadavky.

Aké plastové prepravky si môžete vybrať?

Obrovskej popularite sa teší stohovateľné prepravky, ktoré sú veľmi obľúbené na transport a skladovanie tovaru. Plastová prepravka slúži k vertikálnemu skladovaniu a perfektne do seba jednotlivé prepravky zapadajú. Šetria v skladoch, ale aj v prepravných vozidlách veľa miesta. Plastové prepravky tohto charakteru môžete využiť v akomkoľvek odvetví. Vybrať si môžete navyše z piatich veľkostí, ktoré sú vzájomne kompatibilné, čo sa stohovania týka. Žiadané sú predovšetkým euro prepravky klasických rozmerov.

Plastové kontajnery pre všetky firmy

Popri plastových prepraviek sa vám ponúkajú aj plastové kontajnery, ktoré sú väčšie. Sú súčasťou väčšiny skladov a výrobných priestorov. Opäť sú stohovateľné a nezaberajú tak veľa miesta. S nimi je možné efektívne optimalizovať náklady na dopravu. Čo sa nosnosti týka, tá je tiež vysoká. Jeden kontajner je schopný prepraviť až 750 kilogramov ťažký náklad.

Ak teda potrebujete partnera, ktorý vám pomôže s plastovými kontajnermi a prepravkami, určite sa obráťte na firmu Schoeller Allibert. Spokojní budete po všetkých stránkach, teda ak kvalitou služieb, tak aj prístupom a cenami.