Pánské spodní prádlo v roce 2016

Boxerky v roku 2016 vedú

Pánske trendy v spodnom prádle hovorí jasne: Naši muži sú praktickí. Pred módnymi výstrelkami dávajú prednosť kvalite a pohodlie. Boxerky, ktoré dominovali už v minulosti, víťazí aj tento rok. A materiál? Aký iný ako 100% bavlna. V tesnom závese za ňou sa drží praktický a pružný elastan, využívaný predovšetkým na šport.

Pánske trendy v spodnom prádle si žiadajú vysoký pás

Približne polovica mužov sa vyžíva v boxerkách s kratšími nohavičkami a tá druhá polovica naopak razí heslo: čím dlhšie, tým lepšie. Jedno majú ale obe tieto pánske skupiny spoločné. Radšej si na seba vezmú  boxerky s vyšším pásom a to hneď z dvoch dôvodov. Praktického a estetického. Spodná bielizeň lepšie drží - to je ten praktický dôvod. A estetika? Predstavte si vytŕčajúci okraj pánskych boxeriek, ktoré sa pýši veľkým nápisom kvalitné značky ... moderné farby Pánske spodné prádlo s kvetinami, zvieracími vzormi a bodkami? Ani omylom. Naši muži dávajú prednosť neutrálnym farbám. Veľmi obľúbené sú teda čierna, biela, šedá a všetky ich kombinácie. Tieto farby sú charakteristické pre svoju dôstojnosť a eleganciu. Niet divu, že najpredávanejšie pánske spodné prádlo je práve v tomto duchu.

Slipy nie sú len pre pamätníkov

Druhé miesto patrí slipom. Sú teda hneď po boxerkách najpredávanejším pánskym spodným prádlom. Slipy poskytujú svojmu nositeľovi najmä komfort a pohodlie. V predošlých rokoch boli typické pre staršiu generáciu. To však neplatí od tej doby, čo sa k ich noseniu hrdo priznala napríklad futbalová hviezda Cristiano Ronaldo alebo idol dievčenských sŕdc Robert Pattison. Pánske trendy v spodnom prádle rovnako ako v predošlých rokoch nezaznamenávajú extrémne zmeny. Ale prečo meniť niečo, čo je praktické, štýlové a pritom tak jednoduché?