Objavte kúzlo jednoduchosti

Neustále prichádzajú nové prívalové vlny tých najnovších trendov. Módny priemysel je stále živý, rozvíjajúci sa a je nevyhnutnou súčasťou života modernej spoločnosti. Na každú sezónu návrhári pripravujú nové kolekcie, ktoré všetci zákazníci a milovníci nakupovania netrpezlivo očakávajú.

Čo je minimalizmus?

No poznáte minimalizmus? Je to vlastne umelecký smer, pričom sa jeho prvky objavili v polovici 20. Storočia. Tento smer odstraňuje všetko nepodstatné, nadbytočné a umožňuje nám, aby sme si vychutnali základnú podstatu vecí. Cieľom návrhárov je vytvoriť kombináciu kvalitnej jednofarebnej látky a jednoduchého strihu. Tento model je určený pre elegantnú a štýlovú ženu, ktorá sa vie obliekať.

Čím je charakteristický?

Jednoduchosť alebo minimalizmus je v dnešnej dobe veľmi obľúbený. Vedeli ste, že v takom Londýne je tento umelecký smer populárny? Nič proti parižskej móde, ktorá je typická chlpatými kožušinkami, ale jednoduchšie strihy s drobnými detailmi, majú niečo do seba. Či už ide o dlhšie kabáty neutrálnych farieb, kostýmy pánskeho strihu, puzdrové šaty alebo bielu blúzku.

Nechajte vyniknúť vašu ženskosť

Butiky sú doslova preplnené odevmi najrôznejších farieb, strihov či značiek. Pokiaľ túžite po striedmosti, vyskúšajte si do vášho šatníku zakúpiť nohavice s vysokým pásom, jednoduchý kabát z kvalitnej látky a elegantnejšie puzdrové šaty, ktoré by ste mohli využiť aj na zvláštnu príležitosť. Vyzerajú totiž veľmi pekne a hlavne žensky, keďže pekne vytvarujú vašu postavu.

Určite neuškodí, keď sa raz za čas vzdáte pestrofarebných šiat, tričiek, flitrovaných topov, retiazok alebo umelej kožušinky. Siahnite radšej po niečom elegantnejšom, čo využijete v práci či vo voľnom čase. Výhodou jednoduchých vecí je aj to, že sa veľmi ľahko kombinujú, takže sa nemusíte báť, že to s výberom doplnkov pokazíte.

 

iconogenic / Dollar Photo Club