Metóda ReLEx Smile na klinike Oftum

Očná klinika Oftum pomáha pacientom získať nový pohľad na svet už viac ako 20 rokov. Za tento čas prešlo rukami skúsených očných chirurgov viac ako 30 000 pacientov, ktorí získali naspäť ostrý a prirodzený zrak.

Kliniky Oftum v Košiciach, Prahe a Astane využívajú len tie najmodernejšie technológie, ktoré svet očnej chirurgie ponúka. Metóda ReLEx Smile priniesla revolúciu v oblasti laserových zákrokov, a radí sa tak medzi najžiadanejšie korekčné metódy. Oftum sa tak radí k špičke európskych očných chirurgií, čoho dôkazom je aj certifikát pána doktora, MUDr. Tomáša Juhása PhD., ml., o úspešnom vykonaní viac ako 5000 zákrokov práve pomocou metódy ReLEx SMILE.

Metóda ReLEx Smile predstavuje najpokročilejšie laserové riešenie, ktoré je určené pre korekciu krátkozrakosti a krátkozrakého astigmatizmu. Jej obrovskou výhodou je jej rýchlosť (zákrok trvá len 26 sekúnd), krátka doba rekonvalescencie (už na druhý deň môžete normálne fungovať napríklad v práci) a čo je najlepšie, je úplne bezbolestná. Nemusíte sa ani báť, že sa vášho oka dotkne ostrý skalpel. Celú prácu vykoná najmodernejší laser a vy neucítite ani náznak bolesti.

Výskyt dokorekcií pri operácii metódou ReLEx Smile je nižší než 1 %. Pacienti majú teda 99% pravdepodobnosť, že dosiahnu želanú korekciu bez poranenia povrchu rohovky a bez nežiadaného flapu, ktorý sa vytváral pri predchádzajúcich generáciách laserových metód. Komplikácie spojené s hojením epitelu a s existenciou flapu sú teda úplne eliminované.

Ak trpíte krátkozrakosťou a máte už dosť večného hľadania dioptrických okuliarov a nasadzovania si kontaktných šošoviek, máme pre vás riešenie. Navštívte očnú kliniku Oftum, špičkový tím očných chirurgov sa o vás postará.