Jediný komplexný systém pre krbárov

Ak ste sa rozhodli kúriť za využitia krbu či krbových kachlí, pravdepodobne z dôvodu príjemného sálavého tepla, ktoré je pre ľudský organizmus prospešné. Či už ste sa rozhodli pre inštaláciu krbu do rodinného domu či na chatu, nikdy sa do stavby nepúšťajte sám! Problém je totiž v tom, že mnoho ľudí preceňuje svoje sily a predpokladá, že ich to bude stáť niekoľkonásobne lacnejšie v porovnaní s odbornou montážou. Treba si uvedomiť, že amatérska stavba krbu závažne ohrozuje bezpečnosť, čoho dôkazom sú aj štatistiky, ktoré jasné hovoria o tom, že z roka na rok počet požiarov ovplyvnených práve týmito vplyvmi žiaľ rastie.

Kvalitná izolácia musí byť!

Znie to až neuveriteľne, no nájdu sa ľudia, ktorí si obložia krby sadrokartónom. A čo splnenie požiarnych noriem? To ich väčšinou nezaujíma. Ak sa chcete vyhnúť závažnému ohrozeniu vášho zdravia, okamžite na to zabudnite a siahnite po kvalitnom izolačnom materiály SILCA, ktorý zaručuje lepšie hodnoty ako porovnateľné produkty. Ide totiž o európskeho šampióna vo svete komplexných systémov pre krbárov. Izolačné dosky poskytujú tvorivé možnosti, prirodzenú ochranu pred nadmerným sálaním tepla do priestoru, ekologickú šetrnosť i fyziologickú nezávadnosť. Dokonca, ak potrebujete ušetriť priestor, žiadny problém, keďže izolačné hrúbky sú minimálne.

Inovácie produktov SILCA

Ak aj vy túžite po tom, aby bola vaša novostavba útulným, no zároveň bezpečným domovom, najnovšie inovácie produktov SILCA dokazujú, že vaše priania i požiadavky môžu byť splnené, ba dokonca prekonané. Etablovaná ekologicky nezávadná tepelno-izolačná doska je používaná na ochranu horľavých stien a obostavby krbov, a to v súlade s prísnymi normami. Pred zahájením vykurovacej sezóny si nechajte poradiť od odborníkov a zvoľte komplexný systém, ktorý bude nielen pre vás, ale i vašich blízkych tou najlepšou voľbou. Veď stavba krbov si vyžaduje „oko“ odborníka, no nie?