Ísť na dovolenku hneď aj zajtra? Prečo nie!

Doteraz ste nemali čas sa vybrať ísť s rodinou na dovolenku? Myslíte si, že keď sa leto prehuplo už do druhej polovice, že sa nedá už nič vymyslieť a musíte čakať ďalší rok? Vôbec nemusíte čakať do ďalšieho leta na to, aby ste sa išli osviežiť k moru. Stačí ak zavítate do cestovnej kancelárie Tip Travel,v ktorej ešte stále ponúkajú cenovo výhodné last minute. Prečo by ste nemohli jednu z týchto last minute využiť práve vy? Rátajte však s tým, že o pár dní by ste odchádzali. Preto neváhajte a čím skôr sa vyberte priamo do cestovnej kancelárie, poprípade navštívte stránku tiptravel.sk.

Ktoré najlepšie last minute dovolenky má v ponuke táto skvelá cestovná kancelária?

Last minute do Chorvátska

Žeby ste si nakoniec z ponuky last minute dovoleniek vybrali dovolenku pri slovenskom mori – v Chorvátsku? Veď prečo nie! Máte radi čisté priezračné more + k tomu kamenisté pláže, nad ktorými sa týčia vysokánske pohoria? Tak to neváhajte a vyberajte dovolenku práve v Chorvátsku! Žiadne dlhé cestovanie vás nečaká. Budete mať pocit, že Chorvátsko je hneď za rohom. Pri návšteve Chorvátska nesmiete zabudnúť navštíviť aj prekrásne Plitvické jazerá, na ktorých sa natáčal aj slávny Vinnetou. Ocitnete sa v objatí prírody a vody. Prekrásny pohľad – verte, že za to stojí!

Chorvátsko je pekná krajina, ale vás však viac zaujala ponuka ísť na „Taliansku čižmu“?

Talianska čižma“

Niet sa čo čudovať, že vás láka práve krásne Taliansko, respektíve „Talianska čižma“. Získa si vás krásnou prírodou a plážami s jemným zlatým pieskom. Teplé more je vhodné pre rodinky s malými deťmi. Taliansko má mnoho pamiatok, ktoré by ste mohli navštíviť – ako napríklad krásne Koloseum alebo pekné mestá ako sú Florencia a Benátky. To však nie je všetko! Ak máte chuť objavovať krásy Talianska, tak neváhajte a cestujte na dovolenku cez Tip Travel!

 

FOTO: il-fede / Dollar Photo Club