Hodinky Casio, trend s puncom kvality

Hovorí sa, že čas sú peniaze. Prísť načas na dôležitú schôdzku, nádejné rande či besiedku svojich detí je v dnešnom uponáhľanom svete plnom povinností neraz poriadna fuška. A hoci sme obklopení množstvom výdobytkov modernej techniky, stará dobrá klasika v podobe kvalitných hodiniek má (našťastie) svoje využitie aj dnes.

„Casio, viac ako len klasika“

Niet nad japonskú precíznosť

Začiatky spoločnosti Casio siahajú až do prvej polovice 20.storočia a spoločnosť prešla dlhým vývojom, počas ktorého zavádzala na trh nové produkty a inovácie. Dlhoročné skúsenosti a prax sa bezpochyby zrkadlia aj v kvalite produktov nesúcich názov tejto značky.

 

Elektronika, ale aj hodinky

Hoci by sa mohlo zdať, že sa firma drží overenej klasiky a tradičnosti, pravdou je že neustále drží krok s dobou. Výnimkou nie je ani výroba hodiniek - v bohatom sortimente si nájde tie svoje skutočne každý. Hodinky pre mladých i starších, dámy i pánov, milovníkov klasiky alebo najmodernejších technológií, to všetko nájdete pod jednou značkou - Casio.

casio2 sen

Hodinky už dávno neslúžia iba ako ukazovateľ času. Vďaka mnohým užitočným funkciám ako napr. kompas, výškomer či meranie tepovej frekvencie, sa stali skvelým pomocníkom pri rozličných príležitostiach. Oceníte ich tak nielen pri formálnych udalostiach, ale i vo voľnom čase (šport, turistika).

„Neváhajte a zadovážte si aspoň jeden kúsok Casio, neoľutujete!

Klasika neznamená nuda! Prečo práve hodinky od Casio?

* značka dlho pôsobiaca na trhu

* časom overená známa a zvučná značka

* kvalita za prijateľné ceny

* nadčasové prevedenie

Nadčasovosť a trend

Navyše, dizajn produktov Casio udržiava trend s najnovšími požiadavkami zákazníka, ktorý je neraz viac ako náročný. Výsadou hodiniek značky Casio je ich nadčasovosť a zaručená japonská kvalita.

„Patríte k milovníkom originality? Určite oceníte unisex modely, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľný!“
casio3 sen

Vyberie si naozaj každý

Sortiment hodiniek Casio je skutočne veľký. Jednotlivé edície sú prispôsobené požiadavkám aj toho najnáročnejšieho zákazníka, stačí si vybrať.

Kolekcia hodiniek Casio G-Shock zaujme už samotným názvom. Ich nositeľom je skôr aktívny, moderný muž, ktorý ocení rozmanité funkcie a moderný športový dizajn. Pokiaľ patríte k milovníkom života so všetkým, čo so sebou prináša, hodinky G-Shock sú stvorené presne pre vás. Pozor, na svoje si v tejto kolekcii prídu aj dámy!

Náramkové hodinky z edície Baby-G sa tešia popularite najmä u žien – paleta ponúkaných produktov je skutočne veľká. Dámy, ak túžite šokovať, stavte na túto edíciu! Baby-G, to sú dômyselné funkcie, moderné, hravé, ale aj elegantné hodinky pre ženu, ktorá vie, čo chce od života.