fyzioterapia

Hľadáte služby fyzioterapie v Bratislave? Objednajte sa v AF REHAB

Nájsť kvalitné stredisko špecializované na rehabilitáciu nemusí byť jednoduché. Rehabilitovať pritom potrebujeme v každom veku, pri rôznych vrodených vadách, po ochoreniach aj úrazoch. Osvedčeným rehabilitačným strediskom je bratislavské AF REHAB.

AF REHAB – to je fyzioterapia v Bratislave zameraná na rehabilitáciu detí aj dospelých. V praxi stredisko využíva celú škálu rehabilitačných fyzioterapeutických metód, vrátane Vojtovej metódy. Samozrejmosťou sú vyškolení a certifikovaní fyzioterapeuti s know-how v tejto oblasti. Ako jediné rehabilitačné stredisko na Slovensku ponúka AF REHAB aj SM systém, teda metódu SPS spinálnej stabilizácie.

Služby rehabilitačného centra

Objednajte sa v AF REHAB na konkrétne služby, alebo si nechajte poradiť, čo je vo vašom prípade najúčinnejšie. Začnite vstupným vyšetrením zameraným na diagnostiku porúch vášho pohybového aparátu či svalovú analýzu. Pri vyšetrení sa prihliada na nálezy v zdravotnej dokumentácii pacienta, súčasne sa však robí vlastný kineziologický rozbor – svalová analýza tela. Na základe týchto zistení je potom každému stanovená diagnóza a doporučený postup liečby.

Rehabilitačné centrum ponúka služby detským pacientom aj dospelým. Možné je absolvovať týždenné rehabilitačné pobyty aj skupinové SPS cvičenia. AF REHAB poskytuje služby taktiež športovcom a firmám. Ďalším zameraním je tejpovanie, flossing, nácvik zdravej chôdze aj funkčná manuálna medicína.

Vyškoľte sa ako špecialisti

AF REHAB však nepomáha iba vlastným pacientom. K službám rehabilitačného centra patrí aj organizovanie kurzov v rôznych oblastiach fyzioterapie na základe platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a taktiež Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. Kurzy sú určené profesionálom, ktorí si chcú osvojiť ďalšie rehabilitačné metódy, či sa zdokonaliť v ich poskytovaní.