Foxy eyes vám dajú zvodný pohľad

Foxy eyes vám dajú zvodný pohľad

Módny trend, ktorý si obľúbili Bella Hadid či sestry Kendall a Kylie Jenner, dorazil aj k nám. Necháte si aj vy vykúzliť na tvári foxy eyes?

Nejde ani tak o oči, ako o obočie, ktoré získa dokonalý tvar. Po hodinovom zákroku budú vaše oči zvodné ako oči celebrít. Už žiadne oči „smutného psa“. Vaše obočie sa zvodne naddvihne, oči sa atraktívne zošikmia. Stojí to za to? Určite áno. Foxy eyes robia pohlaď zvodnejším a príťažlivejším, omladzujú a dávajú nám tajomný výraz. Ku komu sa ešte prirovnať? Smelo ku kráľovnej Kleopatre. Tá bola známa svojimi mačacími očami, ktoré foxy eyes veľmi pripomínajú. Ako hit sa potom vrátili v 50. rokoch, keď sa objavili očné linky, ktoré dokázali oči veľmi atraktívne zvýrazniť. Ale k dokonalým foxy eyes len očné linky nestačia.

Foxy eyes skrášľujú a omladzujú

Tie z nás, ktoré si chceme zažiť svoju minútu slávy, a očami okúzliť kohokoľvek, na koho ich uprieme, potrebujeme jednoduchší estetický zákrok. Foxy eyes ponúka inštitút zdravia a krásy Frais. Nejedná sa o žiadnu chirurgickú operáciu. Pod kožu sa zavádzajú mikrokanylami tzv. mezonite. Tento zákrok je účinný aj na ďalšie nedostatky vzhľadu, spojené s vekom. Pozdvihne spadnuté očné viečka či ochabovanie očných viečok oddiali. Súčasne sa vypne pokožka v oblasti očného okolia a vyhladia sa aj vejárovité vrásky u vonkajších očných kútikov. Niekedy sa zákrok kombinuje s použitím botuloxínu, ktorý znižuje riziko prasknutia mezonití. Ide o pomerne jednoduchý a dlhodobý zákrok, ktorý nezanecháva jazvy.

Ako rýchlo sa dostaví efekt po zákroku?

Svoje foxy eyes získame hneď po prevedení zákroku. Musíme počítať len s tým, že po zákroku môžeme mať v oblasti vpichov drobné viditeľné modriny či je miesto po zákroku mierne opuchnuté. Tieto negatívne sprievodné vizuálne znaky po pár dňoch zmiznú. Zostanú len nádherné a zvodné oči, ktorými môžete konkurovať slávnym celebritám.