Ekologické darčekové predmety. Keď z reklamy vykukne dobrá myšlienka

Ekologické darčekové predmety. Keď z reklamy vykukne dobrá myšlienka

Eko, bio... Tieto moderné prívlastky sa na nás valia z každej strany. Všetci si uvedomujeme, že je najvyšší čas chrániť životné prostredie, aby sa budúcim generáciám zachovalo aspoň v takej kvalite, v akej je dnes. Toto je šanca pre váš biznis. Ekologické myšlienky totiž neobišli ani reklamnú sféru.

Ekológia predáva: využite to vo svojom podnikaní

Darčekové predmety neslúžia len na to, aby sme druhým spravili radosť. Sú nenápadnou cestou, ako si spraviť dobré meno medzi zamestnancami, klientmi alebo potenciálnymi zákazníkmi.

Preto je vhodné, ak sa na týchto darčekových predmetoch vyskytne aj vaše logo. Nemusí byť veľké, úplne stačí, ak obdarovanému pripomenie, že darček dostal od vás. Ešte vyššiu hodnotu darček získa, ak bude propagovať ekologické myšlienky.

To znamená, že bude vyrobený z recyklovaných materiálov alebo z materiálov, ktoré sú v prírode odbúrateľné. Nájdeme tu papier, korok, drevo, ľan alebo bavlnu. Ich využitie je veľmi široké aj vo sfére reklamných predmetov.

Praktické darčeky nielen na jedno použitie

Zvykli sme si na biometrické podpisovanie, elektronické faktúry, a rovnako si zvykáme na ďalšie ekologické trendy. Cieľom väčšiny moderných spoločností je produkovať čo najmenej odpadu, redukovať uhlíkovú stopu a šetriť energiami.

Využívame nákupné tašky z bavlny, ktoré nahradili jednorazové plastové tašky, nakupujeme výrobky z udržateľných alebo recyklovaných materiálov a nechávame si vyrobiť na mieru ekologické reklamné predmety s vlastným logom.

Šiltovky z organickej bavlny, manikúrová súprava v bambusovom puzdre alebo aj bavlnená šnúrka na krk – fascinuje nás, ako tieto darčeky vyzerajú skvelo aj napriek tomu, že sú ekologické. A keďže sú aj praktické, v smetnom koši určite neskončia.

Buďte názorovo jednotní s vašimi zákazníkmi

Štúdie ukazujú, že až 66 % ľudí je ochotných zainvestovať do ekologických predmetov, teda do udržateľného tovaru, ktorý nezanecháva ďalšie modriny našej planéte.

Ak je toľko ľudí pripravených pomôcť Zemi, máte šancu zabodovať vlastnými ekologickými reklamnými produktmi. Predpokladá sa, že v roku 2050 bude v oceánoch viac plastov ako rýb. Povedzte plastom nie a rozhodnite sa pre ekologický tovar. Ľudia radi spolupracujú so značkami, ktorých hodnoty a presvedčenia sú rovnaké ako ich vlastné.

Rozhodnite sa pre darčekové predmety do kuchyne (kuchynské utierky z recyklovanej látky, bambusové dosky na krájanie, bavlnené zástery, bambusové varechy, servírovacie dosky), na pláž (solárne nabíjačky, piknikové deky, bambusové vejáre) alebo kancelárske predmety (powerbanka z korku, perá z papiera alebo korku, LCD hodiny na vodný pohon, recyklovaný zápisník) a ohúrte štýlom a zodpovedným prístupom k planéte.

Nielen matka Zem si pamätá... Aj vaši klienti.