Doplnky stravy, ktoré sa rozhodne oplatí užívať

Doplnky stravy, ktoré sa rozhodne oplatí užívať

Dnešná doba je plná inovácií a výnimkou nie sú ani výživové doplnky. Na výber máme skutočne širokú škálu týchto produktov, a tak rozhodne nie je ľahké vybrať si ten správny. Aby sme vám to však uľahčili, prinášame vám prehľad tých najlepších doplnkov stravy, ktoré sa oplatí užívať.

Základom týchto prírodných produktov je, aby obsahovali dostatočné množstvo minerálov, vitamínov a v neposlednom rade aj účinné látky, ktoré zabezpečujú zlepšenie zdravia. Prinášame vám tipy na štyri výživové doplnky. Týkajú sa oblasti krásy a zdravia, ktoré povýšia na iný level.

Cesnaková sušina

Cesnak patrí medzi skutočne účinné látky a nachádza sa aj v produkte Allicor. Veľkým benefitom tohto prírodného produktu je, že aj pri dlhodobom užívaní sa nepreukázali žiadne poškodenia žalúdku ako to býva pri iných doplnkoch stravy. Aké prináša účinky na zdravie produkt Allicor? V prvom rade pôsobí ako prevencia voči infekciám a taktiež zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

Skvelým riešením je aj Allicor Forte od výrobcu Naturvita ktorý možete zakúpiť v eshope greenlike, ktorý je obohatený o vitamín C a E. Dokáže zlepšiť duševnú rovnováhu a zbaviť človeka stresu, čo je veľkým benefitom najmä v dnešnej dome. Okrem iného, kombinácia vitamínov zlepšuje aj vstrebávanie železa.

Echinacea

V súčasnosti sa čoraz viac používa echinacea a rozhodne sa niet čomu čudovať. Účinky tohto prírodného produktu sú totiž okúzľujúce. Obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k normálnemu fungovaniu metabolizmu a zároveň táto látka aj zvyšuje obranyschopnosť organizmu, čo je veľkým benefitom najmä v chrípkovom období.

Karnitín + chróm

Vedeli ste o tom, že prírodný produkt s názvom karnitín + chróm obsahuje všetky potrebné minerály, vitamíny a živiny, ktoré telo pre jeho správnu funkciu potrebuje? Okrem iného, tento výživový doplnok je skvelý spaľovač tukov a zároveň pôsobí ako prevencia voči mnohým ochoreniam.