Čisto po rekonštrukciách nemusí byť až taký problém

Práve ste domaľovali a desíte sa neporiadku, ktorý vznikol? Predstavy, že by ste sa mali teraz pustiť do upratovania sa hrozíte? V týchto prípadoch sa ponúka riešenie, ktoré je nenáročné, rýchle a v podstate veľmi jednoduché. Stačí si objednať miestnu spoločnosť na čistiace práce v kraji, alebo v okrese, v ktorom sa práve nachádzate. Firma na čistiace práce v Bratislavskom kraji Topservis sa radí k profesionálom na poli poskytovania komplexných služieb ako je hĺbkové tepovanie , čistenie či upratovanie a to nie iba dlhoročne nazbieranými skúsenosťami a poctivou prácou, ale aj širokým spektrom ponúkaných služieb. Pri využívaní služieb firmy ako je Topservis sa nemusíte obávať, že by prišlo k situácii, ktorá by sa nedala vyriešiť, či by na jej vyriešenie nestačili skúsenosti, vybavenie alebo znalosti.

Služby takejto spoločnosti však nemusíte využívať len na konci po vykonaní všetkých rekonštrukčných prác, ale už na začiatku pred samotnou rekonštrukciou. S ochotou Vám pracovníci Topservis pomôžu so všetkými prípravnými prácami, poupratovaním celých priestorov, vyprataním , popresúvaním a pozakrývaním nábytku a nalepením ochrannej fólie kompletne na  všetok nábytok a podlahy, aby bolo po samotnom maľovaní či rekonštrukcii čo najmenej znečistenia.  Pri tom sa nemusíte starať o žiadne prípravy, pretože všetko vybavenie si Topservis zabezpečí do svojho arzenálu v dostatočnom množstve.

Činnosti zabezpečované po dokončení maľovania či rekonštrukcie

Pod pojmom upratovanie si môžete predstaviť odstránenie a odvoz všetkého znečistenia spolu aj so zakrývacou fóliou. Ďalej môžete očakávať poumývanie okien, rámov a žalúzií, čo sa dá podľa veľkosti zabezpečiť aj strojovou technikou. Nemusíte mať starosť ani o radiátory, zásuvky, svietidlá či lišty u podláh. Komplexné upratovanie v sebe zahŕňa všetky činnosti, ktoré si pod pojmom upratovanie a čistiace práce dokážete predstaviť. Záverečnými činnosťami pri upratovaní je hĺbkové čistenie a povysávanie čalúneného nábytku, behúňov, aby na ničom po maľovaní nezostalo znamienko krásy. Firma Topservis je špecialista na komplexné čistiace a tepovanie služby.

Základ je čistiaca chémia

Aby bol dosiahnutý ten najlepší výsledok, je nezastupiteľné používanie tých najkvalitnejších čistiacich prostriedkov a mechanizmov. Je potrebné aby sa nezastavili ani so škvrny , ani s cement. Výsledok musí byť taký, aby čistené priestory vyzerali ako zo škatuľky.  Pri výbere takýchto čističov však Topservis pozerá nielen na ich účinnosť, ale aj na ich chemické zloženie. Je nad mieru dôležité, aby sa pri práci používali len vhodné prípravky do čističiek odpadných vôd, bez použitia agresívnych chemikálií ako je napríklad chlór. Tieto chemikálie totižto nezničia len špinu a mikroorganizmy, ale ukladajú sa v priestore a postupne narúšajú naše vlastné zdravie. To by malo byť vždy na prvom mieste a nemali by sme si ho šetriť iba používaním šetrných čistiacich prostriedkov. Naše zdravie totižto negatívne ovplyvňuje celá rada takzvaných toxínov, ako sú ťažké kovy, mikroorganizmy, zle zvolená strava, emócie a v neposlednom rade stres. Celým spektrom týchto toxínov a ich odstraňovaním z organizmu sa zaoberá celostná medicína. Ide o prístup ktorý hľadá príčiny vzniku ochorení a nerieši iba ich následky.