Buďte leniví

Lenivosť je poväčšine zlá ľudská vlastnosť. Každý z nás je občas lenivý, má dni, keď sa mu nič nechce. Niekedy je dôvodom únava, inokedy máme iba zlý deň alebo sme jednoducho pohodlní. V mnohých prípadoch je to však tak, že k nejakej činnosti sa absolútne nevieme prinútiť, odkladáme ju na úplne posledné miesto. Potom nám horia termíny, meškáme a v neposlednom rade môžeme byť aj postihnutí nejakou sankciou.

Nechce sa vám?

Od niektorých nudných a nám nepríjemných činností si v mnohých prípadoch vieme pomôcť. Človek vždy hľadal spôsoby, ako si prácu uľahčiť, alebo sa jej dokonca zbaviť. Samozrejme, nie tým, že ju hodíme na plecia niekoho iného. I keď, taký zlý nápad to nie je. V dnešnej dobe existujú rôzne spoločnosti, ktoré nám poupratujú, umyjú auto alebo postrážia deti. Dobrou správou je aj to, že existujú firmy, ktoré nám pomôžu pri rôznych vybavovačkách po úradoch.

Ako si to môžeme uľahčiť?

Začínajúci podnikateľ to má veľmi ťažké. Okrem toho, že musí prevádzkovať svoju činnosť, treba mu vybaviť aj veľa vecí na rôznych inštitúciách. No kto už rád chodí po úradoch? Pri jeho pracovnom nasadení to môže byť veľký problém. Založenie firmy, či vytváranie živnosti tak môže byť zdĺhavé a obmedzuje podnikateľa v jeho činnosti. Spoločnosť Firmáreň poskytuje služby v oblasti zakladania s.r.o. a živností.

Cez portál si založíte spoločnosť tak jednoducho ako e-mailové konto, všetko trvá len 15 minút. Cez internet, bez potreby vlastniť zložitý zaručený elektronický podpis a bez rád drahých právnikov. Spoločnosť využíva najnovšie technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Nízke ceny pri zaručení vysokého štandardu kvality služieb. Spolupracuje s niektorými významnými bankami, advokátmi, daňovými a účtovnými poradcami a odborníkmi v oblasti IT.

Každý je pán svojho času

Byť lenivým sa niekedy naozaj oplatí. Buďte múdri a prenechajte vaše starosti na iných. Firma vám uľahčí založenie s.r.o. a vy zatiaľ môžete pracovať a zvyšovať tak svoj príjem. Alebo len tak si oddýchnuť pred pracovným kolotočom. Pánom svojho času ste predsa vy sami.