iPad Air 2020

Aplikácie na produktivitu pre iOS

Veríme, že z takých prepracovaných zariadení, ako sú iPhone alebo iPad dokážete toho dostať oveľa viac, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Teraz už len stačí, keď ich nakombinujete s nejakou správnou aplikáciou a premysleným používaním, máte vyhraté. V nasledujúcom článku vám predstavíme aplikácie, ktoré vám ušetria čas, odbremenia vás od mentálnej záťaže (pamätať si schôdzky) a v konečnom dôsledku budú mať priaznivé účinky na vašu produktivitu.

Tieto aplikácie si môžete vyskúšať pokiaľ vlastníte akýkoľvek iPhone alebo iPad a nemusíte mať ani ten najnovší model. Naše tipy by mali rovnako plynulo fungovať aj pokiaľ máte napríklad iPhone 7 alebo iPad Air 2020.

Any.do

Ľudia s veľkým množstvom povinností často zabúdajú na niektoré denné úlohy a práce. S aplikáciou Any.do, ktorá je pomyselným elektronickým osobným asistentom, budete vždy v obraze. Prvky aplikácie vám umožňujú mať prehľad o vašich povinnostiach, upomienkach, poznámkach a taktiež disponujú schopnosťou zdieľať jednotlivé udalosti a zoznamy s vašimi kontaktmi, prideľovať úlohy a mnoho iného. Aplikácia disponuje možnosťou zadávania úloh do zoznamu povinností prostredníctvom hlasu. Súčasne je aplikácia prepojená s vašim kalendárom, takže máte istotu, že sa vám dve aktivity nebudú nevedomo prekrývať.

Samozrejme je dostupná synchronizácia medzi iPhone, iPad, MacBook, vďaka čomu máte rýchlo a efektívne váš harmonogram dostupný v každom zariadení. Vhodné manažérske riešenie pre pracovné prostredie a zároveň aj pre váš osobný život.

Aplikácia je zadarmo dostupná v základnej verzii alebo ako premium verzia s extra funkciami.

IFTTT

Pokiaľ máte pocit, že strácate príliš veľa času vykonávaním repetitívnych internetových úloh alebo si len želáte automatizovať úlohy na vašom zariadení, potom je IFTTT, tou správnou voľbou! Skratka IFTTT znamená If This Then That (vo voľnom preklad: Ak toto, tak potom toto) a presne tým je aj charatekteristická. Užívateľom umožňuje vytvárať jednotlivé reťazce podmienených príkazov, ktoré vznikajú zmenami v iných webových službách. V aplikácií sú predstavané určité reťazce, ale zároveň si môžete do nej pridať aj vaše vlastné.

Príklad: Ste blízko supermarketu, navigácia to rozpozná a na základe vášho (pred) zadaného príkazu automaticky odošle správu vašej partnerke alebo partnerovi, ktorí majú možnosť vás informovať o tom, čo by z obchodu potrebovali.

Aplikácia je dostupná zdarma.