Ako inzerovať úplne zdarma        

Ako inzerovať úplne zdarma        

Začínajúci podnikateľ ráta každé euro, ktoré musí investovať do úvodných mesiacov svojej podnikateľskej činnosti. A každý začínajúci podnikateľ vie, že bude potrebovať reklamu. Bez reklamy sa o jeho službách alebo produktoch nikto nedozvie. V tomto bode na rad prichádza otázka, ako inzerovať. Najlepšie je nájsť spôsob, ako inzerovať úplne zdarma.

Sociálne siete pomôžu len z časti

Ako prvá možnosť vás iste napadne inzerovanie pomocou sociálnych sietí. Pozor na dve veci, ak sa rozhodnete ísť touto cestou. V prvom rade vás upozorňujeme, že reklama na sociálnych sieťach nie ja zdarma. Platforma vám síce ponúkne zo začiatku nejaké to euro, ale následne vás bude bombardovať nutnosťou dokúpenia ďalších služieb. Druhou nástrahou je to, že musíte inzerovať tak, aby sa o vás dozvedeli tí ľudia, ktorým je vaša služba alebo produkt určený. V prípade, že patríte medzi laikov vo virtuálnej oblasti, tak si s touto formou inzercie asi neporadíte. Možnosťou je najať si na spravovanie konta odborníka, ale to by znamenalo, že vás propagácia bude stáť ďalšie peniaze navyše. Naša rada znie: ak nemáte skúsenosti a peniaze, tak si inzerciu cez sociálne siete nechajte na neskôr.

Inzerujte na internete

Nechcete chodiť od domu k domu a hádzať do schránok neprofesionálne vyrobené letáky? Vyskúšajte svoj inzerát vložiť na internet. K najviac navštevovaným inzertným stránkam patrí Bazoš. Iste ste o tejto stránke už počuli alebo ju možno aj využili ako fyzická osoba. Na stránke môžete inzerovať aj ako podnikateľ. Stránka sa neustále upgraduje a medzi novinky patrí tmavý motív. Tmavý režim alebo dark mode oceníte vy i ostatní užívatelia hlavne v noci, kedy tento režim prispieva k prehľadnosti a čitateľnosti stránky. Prepnutie do tmavého režimu nájdete na tomto odkaze https://www.bazos.sk/moje-inzeraty.php. Späť však k samotnej stránke a k tomu, čo vám dokáže ponúknuť. Na Bazoš smiete vložiť váš inzerát bez toho, aby ste zaplatili čo i len euro. Samozrejme, že ak chcete, aby sa váš inzerát zobrazoval ako prvý, je nutné zaplatiť formou sms nízky poplatok. Najlepšie na stránke Bazoš je to, že si ju môžete stiahnuť do telefónu aj vo forme aplikácie. Apropo, ak ovládate nejaké jazyky, je možné inzeráty vkladať na stránky Bazoš v Čechách. To všetko bez registrácie a rizika.