Zmývateľné farby na vlasy vám umožnia experimentovať

Jar a leto doslova vyzývajú k módnym experimentom. Zatiaľ čo u oblečenia je lepšie držať sa vlastného štýlu, ktorý nám svedčí a je milosrdný k našim nedostatkom, viac si môžeme dovoliť experimentovať v beauty oblasti – napríklad, pokiaľ ide o farbu vlasov. Ale pozor! Nemeňte ju hneď trvalo!

Experimenty s farbou vlasov nás bavia

Zatiaľ čo u strihu vlasov je to podobné ako s módou, oplatí sa držať toho, čo nám pristane, experimentovať máme možnosť s farbou vlasov. Avšak kvalitný kolorista a farbenie vlasov u dobrého kaderníka nie je vôbec lacná záležitosť. Naviac aj u vlasov nás láka trend DIY, takže s nimi chceme experimentovať vlastnými rukami. Pochopili to aj v L’Oréal Paris, a nám, „domácim kaderníčkam“ a experimentátorkám, dali do rúk silnú zbraň – zmývateľné farby na vlasy v úžasných a trendových farbách.

Nafarbi, predveď sa a umy!

L’Oréal Colorista Washout sú vymývateľné farby na vlasy. K dispozícii je viac odtieňov: Blue, Ping, Purple, Red i Turquoise. Intenzita použitej farby na vlasoch nie je vždy rovnaká. Záleží od základného odtieňu farbených vlasov. Inak tiež chytá farba na vlasy pri korienkoch, inak na tie, ktoré už zosvetlilo slniečko. Aj preto je hra s farbami L’Oréal Colorista tak zábavná. Samozrejme, ružový odtieň na tmavých gaštanových až čiernych vlasoch zostane bez efektu. Ideálnymi vlasmi sú blond a svetlo orieškové odtiene vlasov.

Farbou tohoto roku je tradičná modrá – skúste preto hru s odtieňom Blue

Na studené odtiene modrej vo vlasoch si obvykle netrúfame. Pokiaľ ale ide o vymývateľné farby, skúsiť to môžeme. Veď ak nebudeme s výsledkom spokojné, rýchlo sa vrátime k pôvodnej farbe. Ale za pokus hra s modrou do vlasov stojí. Pretože modrá je proste dobrá a tento rok aj fashion.

Iným riešením je použiť farby L’Oréal Colorista v spreji

L’Oréal Colorista Spray umožňuje ešte rýchlejšiu a kreatívnejšiu aplikáciu farby. Dostupnými odtieňmi sú Hot Pink, Lavender, Mint, Turquoise a Grey.