Vykročte do nového roku štýlovo a s vkusom!

Máte aj vy problém vybrať si niečo na seba v šatníku? Nuž, na každého občas príde chvíľa, kedy si skutočne nevie vybrať žiadne oblečenie. Určite by sme Vás však chceli potešiť, nakoľko Vás radi inšpirujeme s novými trendmi a nápadmi pre dokonalý pánsky look.

So sakom nikdy nič nepokazíte

Košeľa-K151-modráŠportové pánske sako? To je hádam už povinná súčasť každého pánskeho šatníka. Moderné sú predovšetkým tie pánske saká, ktoré majú nášivky na lakťoch. Ak by ste chceli vyzerať celkom dokonale, k nášivkám prispôsobte Vašu košeľu. Napríklad slim-fit pánske košele s dlhým rukávom v kockovom prevedení spolu s kockovou nášivkou na Vašom saku – to je perfektná kombinácia, ktorá zaujme aj nežnejšie pohlavie. K saku sú ideálne rifle alebo nohavice. Nikdy nemusíte ísť 100%-ne elegantne oblečení, niekedy je aj športovo-elegantná móda ďaleko lepším riešením najmä pre mladších mužov.

Kožená či textilná bunda?

Otázka skôr na celkový dojem, ktorý chcete vytvoriť. Kožená bunda je a vždy bude klasikou. Ak ju ešte nemáte, dlho neváhajte. Využijete ju tak na voľný čas, ako aj do školy či zamestnania. Napríklad také farebné pánske prechodné alebo jarné bundy sú ideálnym oblečením aj na tričko, sveter či mikinu. Nebojte sa farieb – pokojne ich môžete kombinovať. V móde sú najmä pastelové farby bez lesku.

Preč s eleganciou!

Niektorí muži sú vyslovene náchylní k elegantnému oblečeniu, iní uprednostňujú pohodlie a komfort. Skĺbiť sa to dá dohromady len obmedzene a preto ešte stále je na trhu široká ponuka pohodlného pánskeho oblečenia, na čele s pánskymi mikinami a teplákmi, ktoré majú „niečo do seba“. Terajšie štýlové pánske mikiny pre mužov často už nemajú kapucňu, naopak v nich prevláda potlač alebo výstižné nápisy. Takáto „komfortná móda“ je vždy aktuálna a niet sa čomu čudovať, že si ju muži nechcú zobrať.