Tissot zosobňuje to najlepšie zo Švajčiarska

Švajčiarsko je dlhodobe známe ako krajina vyznávajúca vojenskú aj politickú neutralitu. V zásade ide o veľmi rozvinutý štát s prosperujúcou ekonomikou a HDP vyšším ako majú mnohé veľké krajiny západnej Európy. Jej pilierom je, okrem iného, aj hodinársky priemysel.

 

O kvalite švajčiarskych hodín sa toho popísalo už mnoho. Pravdepodobne aj vzniku populárnej frázy „byť presný ako hodinky“ predchádzala skúsenosť s niektorou z vlajkových lodí švajčiarskeho hodinárskeho priemyslu. Kvalitné hodinky Tissot sú produktom s najvyššou akosťou, od ktorého môžete očakávať len to najlepšie.

 

Silná tradícia

Značku Tissot založili otec Charles-Felicien a syn Charles Emile v roku 1853 v malom švajčiarskom mestečku Le Locle, ležiacom neďaleko francúzskych hraníc. Je pritom paradoxom, že tretie najmenšie mesto v krajine je zároveň Mekkou hodinárstva vo Švajčiarsku. Okrem firmy Tissot tu totiž vznikli aj ďalšie známe hodinárske dielne.

 

Silná súčasnosť

Stošesťdesiat rokov po svojom vzniku patrí Tissot medzi popredných svetových výrobcov dámskych aj pánskych hodiniek. Produkty sa vyznačujú výbornou kvalitou, dlhou životnosťou a luxusným dizajnom, nesúcim v sebe nezanedbateľné prvky elegancie. Hodinky sadnú rovnako dobre na mužskú aj jemnú ženskú ruku.

 

Prvotriedne materiály

Hodinky Tissot sa vyznačujú použitím prvotriednych materiálov. Sú vyrábané z ušľachtilej ocele, ktorá je odolná proti mechanickému poškodeniu, korózii a je tiež antialergická. Vybavené sú zafírovým sklíčkom, najtvrdším, ktoré sa v hodinkách používa. Tvrdosťou ho predčí už len diamant. Mimochodom, keď je reč o diamantoch – v jednom z najluxusnejších dámskych modelov Tissot Couturier nájdete aj tie, zdobia totiž puzdro hodiniek.

 

Rozhodnite sa pre Tissot

Ak hľadáte štýlové náramkové hodinky, s produktami značky Tissot určite chybu nespravíte. Budú skvelým doplnkom vášho slávnostného outfitu. Vyberané modely hľadajte na Hodinky.sk