Späť na značky. Ako vybrať dámske športové oblečenie?

Plavková sezóna sa pomaly blíži, a preto je najvyšší čas začať pracovať na svojej postave. Ak ste si cez zimu robila tukové zásoby, mala by ste ich čo najskôr odhodiť, aby ste na kúpalisku či na pláži vyzerala dokonale, neodolateľne a zvodne. Rovnako tak si zlepšíte fyzickú kondíciu a spevníte miesta, ktoré jednoducho pevná nie sú, teda brucho, zadok, stehná, ruky. Ak k svojmu odhodlaniu kúpite ešte štýlové športové oblečenie dámske, máte vyhrané. V nasledujúcich riadkoch sa zameriame práve na oblečenie.

V podstate je jedno, či sa vydáte do fitness centra, alebo začnete posilňovať doma, aj tak potrebujete oblečenie, ktoré vás nikde neťahá a netlačí. Jedine tak vás cvičenie neodradí. Dávno sú preč doby, kedy bolo k zohnaniu športové oblečenie pre ženy fádne, nefarebné, bez lichotivého strihu. Aj pri športovaní môžete vyzerať bezchybne.

Zabudnite na klasické tričká a tepláky, ktoré zoženiete v akomkoľvek obchode, ba dokonca aj supermarketu. Siahnite po špeciálnom športovom oblečení, pretože dané kúsky sú schopné oveľa lepšie absorbovať pot, odvádzať teplo od tela a poskytnúť maximálne pohodlie pri akomkoľvek cviku. Rovnako tak vás nadchne, že fitness oblečenie dámske vyzerá moderne, a tak sa môžete stať hviezdou fitness centra, aj čo sa vzhľadu týka.

Jemná ružová nesklame

Symbolom ženskosti je bezpochyby ružová, ktorá navyše pôsobí ukľudňujúcim dojmom. Ružové oblečenie je vhodné najmä na relaxačné športy, ako sú joga a pilates. Ak sa vám ružová proste páči, nebojte sa v nej vyraziť pokojne aj behať či na lekcie crossfitu. Je dôležité, aby ste sa v športovom outfite cítila vy sama dobre.

Športový nádych

V prípade, že vo vás žije športový duch, pokojne zvoľte skôr elektrické farby, ktoré vás doslova nabudia na ešte k lepšiemu výkonu. V pestrofarebných legínach sa stanete neprehliadnuteľnou. Samozrejme môžete zvoliť i klasiku v podobe čiernej farby. Záleží len na vás, ako veľmi ste, respektíve nie ste odvážna. Pestrofarebnosť totiž nie je pre každú ženu.

Kde športové oblečenie kúpiť?

Prvou možnosťou je, že zamierite do niektorej kamennej predajne so športovým oblečením. Akonáhle ale uvidíte cenovky na niektorých značkových kúskoch, zrejme sa otočíte na päte a začnete hľadať lacnejšiu alternatívu, ktorá je aj po kvalitatívnej stránke na vysokej úrovni. Práve také je dámske športové oblečenie 4F. O čo ide? Jedná sa o úžasnú športovú značku, ktorá síce nie je preslávená ako tá s tromi prúžkami, ale ponúka komfortné športové oblečenie. Stačí sa pozrieť napríklad na stránku https://4fstore.sk/zeny/oblecenie.html, kde nájdete práve outfity priamo pre vás.

Štýlové oblečenie 4F nájdete v e-shope 4fstore, ktorý myslí nielen na ženy, ale aj na pánov. Do športu sa tak môžete pustiť so svojím partnerom.