Šetrite prostredníctvom virtuálnej kancelárie

Podnikatelia, ktorí začínajú podnikať, hľadajú všemožné spôsoby, ako sa vyhnúť vysokým poplatkom. Ak ste podnikateľ a trápia vás vysoké poplatky za prenájom kancelárskych priestorov, využite možnosť kúpy registračného sídla.

Kúpa registračného sídla vám umožní ušetriť financie za nájom a ešte k tomu vám pomôže získať si prestíž v podnikateľskom prostredí. Ak ste podnikateľ a pôsobíte v malom slovenskom meste, určite oceníte adresu virtuálnej kancelárie v Bratislave.

Ako aj samotný sprostredkovateľ virtuálnych kancelári hovorí: „Virtuálnu kanceláriu využívajú hlavne začínajúce spoločnosti zakladané začínajúcimi podnikateľmi, ktorí nemajú k dispozícii vlastné priestory, alebo podnikatelia, ktorí sa takto snažia ušetriť nemalé finančné prostriedky za prenájom vlastných priestorov.

Aj keď developeri navrhujú tucet nových budov s kancelárskymi priestormi, predsa len podnikateľ, ktorí len začína, šetrí každú korunku na rozbeh svojej podnikateľskej činnosti.

 

Čo všetko zahŕňa služba virtuálnej kancelárie? Toto:

  • označenie sídla spoločnosti podľa zákona,
  • webové a emailové služby,
  • prijímanie pošty a notifikácia o prijatej pošte,
  • faxové služby,
  • prenájom zasadacích miestností.

 

Vďaka lukratívnej bratislavskej adrese si zvýšite šance, že sa vám naskytne možnosť získať lukratívnejší obchod. Šetrite na kancelárskych priestorov a zarábajte viac. Naozaj sa to oplatí. Namiesto niekoľko stoviek mesačne za nájom zaplatíte len niekoľko desiatok eur.

Akonáhle si teda založíte novú eseročku, zaobstarajte si hneď virtuálnu kanceláriu.