Nožnicové stany splnia váš sen o prístrešku na záhrade

Nožnicové stany splnia váš sen o prístrešku na záhrade

Jar je tu a vy na ňu opäť nie ste pripravení s prístreškom, kde si budete užívať už prvé jarné dni? Stavba altánku či zastrešenej terasy je drahá a náročná. Poďte na to inak. V podstate ihneď môže na vašej záhrade stáť záhradný altánok v podobe stanu. Nie toho outdoorového, ale veľmi praktického nožnicového.

Nožnicové stany sú praktickými pomocníkmi, ktorí naviac veľmi dobre vypadajú. Ich obrovskou výhodou je dokonalý pomer medzi originálnosťou konštrukcie, nízkou hmotnosťou a ekonomickou cenou. Ľahučké nožnicové stany jednoducho postavíte v jednej osobe a rovnako zložíte. Nepotrebujete k tomu žiadnu veľkú silu ani pomocníkov. Zvládnete to v jedinej osobe. Čo je praktické, aj ak sa rozhodneme nožnicový stan používať ako záhradný stan. Ten sa tiež jednoducho preváža. Takže nie je problém, aby vám cez týždeň dobre slúžil na záhrade u rodinného domu a na víkend ste si ho previezli na chalupu.

Neuveríte, čo s nožnicovými stanmi postavíte

Nožnicové stany sa predávajú vo veľkostiach od 2×2 m až po 6×3 m. Lenže vy môžete ísť ďalej. Tieto stany sa totiž dajú navzájom spájať do veľkých celkov. Takže ak chcete, zastrešíte aj celú záhradu. K čomu by vám to bolo? Zastrešiť napríklad veľkú záhradnú party sa vždy vyplatí. Veď počasie vie robiť riadne naschvály. Vytvorte si záhradný pavilón z mobilných nožnicových stanov a nenechajte si pokaziť žiadnu oslavu, svadbu ani party.

Každý deň inde

Krásavec, ktorého kúpite hneď v niekoľkých farbách, môže byť na vašej záhrade každý deň na inom mieste. Na tom správnom, kde práve niečo kvitne, rozvoniava, či sa dá maškrtiť. Statický altán nikam nepresťahujete, ale mobilný nožnicový stan si na svojej mobilite zakladá. Tak to využite. Zadovážte si ho a používajte v súkromí, ale trebárs aj pri podnikaní. Nožnicové stany sa hodia aj ako predajné či reklamné stánky.