Dámske plavky: Čím sa riadiť pri výbere a ako vybrať vhodnú veľkosť?

Dámske plavky: Čím sa riadiť pri výbere a ako vybrať vhodnú veľkosť?

Pomaly ale isto sa blíži obdobie leta a vy premýšľate nad kúpou dámskych plaviek? V tom prípade by ste sa mali riadiť niekoľkými dôležitými faktormi, ktoré je pri výbere tohto produktu potrebné zvážiť. Aby sme vám to uľahčili, prinášame vám niekoľko dôležitých odporúčaní.

Na výber plaviek by ste si mali vyhradiť viac času. Predsa len, púšťať sa do kúpy bezhlavo a bez akéhokoľvek premyslenia nemá žiadny zmysel. Preto si vyhraďte viac času a svoj výber si vždy dobre premyslite. V prvom rade by ste mali ovládať základné rozdiely medzi jednotlivými druhmi plaviek. Iba tak si totiž budete vedieť zaobstarať ideálne dámske plavky priamo pre vás. V lete tak zažiarite, kdekoľvek sa s nimi vyberiete.

Na internete nájdete skutočne veľa odporúčaní, ktorými by ste sa mali pri výbere riadiť, no častokrát len málo z nich je naozaj tak účinných, ako sa o nich hovorí. Práve preto sme sa rozhodli vám to istým spôsobom uľahčiť. Prinášame vám tipy, ktoré sú zaručené a overené.

Zamerajte sa na jednotlivé vzory

Je dôležité, aby ste prihliadali aj na samotný dizajn dámskych plaviek. Práve ten totiž môže predurčovať, ako bude vaša postava v plavkách vynikať. Obľúbené sú zvieracie či kvetinové vzory, ktoré sú nadčasové a postava v nich krásne vynikne. Samozrejme, to aký vzor a motív si zvolíte záleží od vašich preferencií. Je totiž pochopiteľné, že každá žena je iná a každej sa páči a hodí niečo iné. Vyskúšajte si však určite viacero prevedení, aby ste výber mohli dôkladne zohľadniť.

Dvojdielne plavky: Kedy sa oplatí ich kúpa?

Ak premýšľate nad dvojdielnymi plavkami, ich kúpa sa oplatí najmä v prípade, že sa chystáte opaľovať. V každom prípade, takýto typ plaviek je veľmi obľúbený. Čo sa týka jednodielnych dámskych plaviek, tie sú ideálne najmä pre športovkyne na profesionálne plávanie. Odporúčame však, aby ste vo svojom šatníku mali oba druhy dámskych plaviek, pretože sa to určite oplatí. Nikdy neviete, kedy ich využijete.

Tankiny vhodné pre tehotné ženy

Ak prežívate najkrajšiu časť ženského života – tehotenstvo, určite si neváhajte zaobstarať tankiny. Ide o trendy plážový variant, ktorý je vhodný najmä pre tehotné ženy. Samozrejme, ak neviete o čo ide, radi vám to vysvetlíme. Jedná sa totiž o dvojdielne plavky, ktoré vynikajú nohavičkami a dlhším topom. Krásne si tak zakryjete bruško a zabránite aj spáleniu chrbta. Tankiny sú vo väčšine prípadov na ramienka, no existuje aj variant, ktorý predstavuje viazanie okolo krku.

Pri výbere dámskych plaviek sa zamerajte aj na konkrétnu veľkosť. Tá je totiž veľmi dôležitým faktorom. Neváhajte si preto vyskúšať aj viacero veľkostí a druhov a až tak sa si vybrať. V neposlednom rade, skúste vždy investovať do vyššej kvality, vo väčšine prípadov sa to vyplatí.